Skip to content

WhatsApp Aero Mesajları Nasıl Silinir

  WhatsApp Aero

  WhatsApp Aero Resmi

  Resmi Web Sitesi: aerows.org(EN), whatsaero.org(BR), whatsapaero.org(TR)

  Merhaba arkadaşlar, WhatsApp Aero mesajlarını silmenin o kadar da basit bir iş olmadığını biliyor muydunuz? Aslında, WhatsApp Aero mesajlarını nasıl sileceğinizi çevrimiçi olarak araştırdıysanız, iki farklı yöntem bulacaksınız. Bunun nedeni nedir? Çünkü WhatsApp Aero mesajlarını silmenin iki yolu vardır. İlk durumda, WhatsApp Aero mesajı sohbetin her iki tarafındaki herkes için silinir. Bu tür bir silme ile ne mesajı gönderen kişi ne de alan kişi silinen mesajı tekrar göremeyecektir. İkinci durum ise WhatsApp Aero mesajlarının tek taraflı olarak silinmesidir. Mesajlar artık sohbet geçmişinizde görünmeyecektir, ancak alıcı bunları görmeye devam edebilir. Mesajları silmek için hangi yolu tercih ederseniz edin, bu makaleye başvurabilirsiniz. Aşağıda WhatsApp Aero mesajlarını silmenin iki yolu için adımlar sunulacaktır.

  İlk durum- WhatsApp Aero mesajlarını sohbetin her iki tarafındaki herkesten silme

  Bu, çoğu kullanıcının sahip olmak isteyeceği bir özelliktir. Sonuçta, her zaman yanlış kelime veya yanlış cümle göndeririz. Bu tür durumlarla başa çıkmak için, kendimize yardımcı olmak için – WhatsApp Aero mesajlarını sil – işlevini kullanabiliriz. WhatsApp Aero, geri çekilen mesaj yerine “Mesaj silindi” ifadesini görüntüleyecektir.

  • Silmek istediğiniz WhatsApp Aero mesajına uzun basın.
  • WhatsApp Aero’nun üst sütununun değiştiğini göreceksiniz. Üst sütundaki Sil seçeneğine tıklayın. 3. Bu noktada, aralarından seçim yapabileceğiniz üç seçeneğiniz olacaktır. Herkes için Sil’i seçmeniz gerekecek, bundan sonra mesaj sohbetlerinizin hiçbirinde görünmeyecektir.

  İkinci durum – WhatsApp Aero mesajlarını tek taraflı olarak silme

  Bu işlev telefonunuzun hafızasını temizlemenizi sağlar. Bazen sohbetlerimiz telefonumuzun hafızasının çoğunu kaplar. Bu yüzden hafızayı yeterli tutmak için WhatsApp Aero mesajlarını düzenli olarak silmek gerekir. Elbette, bunun yalnızca silinen mesajları görmenizi engelleyeceğini, ancak kişilerinizin bunları görmeye devam edebileceğini unutmamalısınız.

  Adımlar aslında çok basittir ve ilk iki adım ilk yolla aynıdır. Son adımda Benim için Sil’i seçene kadar silinen mesajlar sohbet geçmişinizde görünmeyecektir.

  Son sözler

  İşte bu kadar! Whatsapp Aero mesajlarını silmenin tüm detayları bu kadar. Mesajları silmenin iki farklı yolu ve aralarındaki farklar hakkında bu makalede bilgi edinebilirsiniz. Bu makalenin WhatsApp Aero ile deneyiminizi optimize etmenize yardımcı olacağını umuyoruz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *